DMXGEAR: originál je jen jeden

DMXgear nabízí nepřeberné množství luxusního prádla za ceny, které jsou dostupné pro každého! Navíc nabízíme oproti konkurenci řadu výhod, mezi které patří:

1. Oceněno nezávislým časopisem dTest

Nezávislý časopis dTest prověřil největší nákupní galerii s luxusním pánským spodním prádlem, DMXGEAR.CZ, a udělil jí tři hvězdičky, tedy nejvyšší počet za obchodní podmínky, které jsou v maximálním souladu s právy spotřebitele. DMXgear.cz se rovněž dobrovolně přihlásil k řešení všech reklamací na veřejném portále ww.vasestiznosti.cz.

2. DMXGEAR oceněn certifikátem Spolehlivá firma

Od portálu ŽivéFirmy.cz jsme díky nadstandardním službám a přístupu k zákazníkovi obdrželi cenné hodnocení, kterého si vážíme. 

  

3. Ověřeno zákazníky

Každý zákazník si může být jist, že nakupuje u prověřeného e-shopu, který musí splňovat přísné podmínky a je tak zárukou kvalitního zboží a poskytovaných služeb.

4. Prověřená společnost

DMXGEAR získal ocenění Prověřená společnost od Centra Výzkumu Názorů klientů. Hodnocení je vytvořeno na základě postupu, který odráží množství negací na danou firmu, jenž jsou k dispozici na internetu. Jedná se o negativní ohlasy, které by mohly poukázat na pochybení. Pokud na konkrétní firmu nebyl žádný negativní ohlas, má firma možnost přidat se k Prověřeným společnostem. Děkujeme, že jste s námi spokojeni.

  

5. Jedinečný věrnostní systém

Nákupem na DMXGEAR.CZ jen vyděláte. Nejen, že můžete využívat slevy, které nabízíme, ale za každý nákup Vám vrátíme peníze zpět. Za každých utracených 200 Kč Vám na Váš účet připíšeme 1 bod = 10 Kč, které můžete použít na svůj další nákup jako slevu nebo body sbírat a pak je vyměnit za dopravu či zboží zdarma.

6. Ke každému nákupu dárek

Každý zákazník od nás dostane ke každému nákupu dárek. Jako jediný e-shop s pánským spodním prádlem dáváme zdarma ke každé objednávce drobný dárek.

7. Nad 1.500 Kč doprava zdarma

Jako jediný e-shop s pánským spodním prádlem nabízíme dopravu zdarma Českou poštou, pokud objednávka překročí 1.500 Kč.

8. Osobní odběr v Praze

Pokud nechcete zbytečně platit dopravu a poštovné, nabízíme Vám možnost si zásilku zdarma vyzvednout v Zásilkovně (Víno & spol.) v Rybné 14, Praha 1, 110 00, otevírací doba pondělí - pátek 10.00 - 18.00 hodin.

9. Garance vrácení peněz do 5 týdnů s Vratkou zdarma

Všem našim zákazníkům umožňujem vrátit zboží z jakéhokoli důvodu, a to do 1 měsíce od zakoupení a vrácení peněz. Podle zákona je nárok na 2 týdny a www.dmxgear.cz nabízí vrácení peněz o další 3 týdny. Navíc od listopadu 2016 je možné při první objednávce vrátit zboží zdarma na náklady DMXGEAR v rámci služby "Vratka zdarma".

10. Slevová karta Sphere Card s 15% slevou navždy!

Stačí nakoupit jednorázově nad 2.000 Kč nebo mít u nás utraceno přes 4.000 Kč a získáš automaticky slevovou kartu Sphere Card. Pak už u nás budeš vždy nakupovat jen s 15% slevou a navíc dostaneš slevy u dalších 10 000 obchodníků v ČR a na Slovensku. Slevy Sphere Card a dalších věrnostních programů nelze sčítat ani kombinovat.

11. 100% originální výrobek

Náš e-shop jsme zakládali s hlavním cílem, poskytovat kvalitní zboží od výrobců. Na všechny značky máme certifikaci o původu zboží. Navíc všechny produkty jsou vyráběny z těch nejlepších materiálů, které se na světě nacházejí. Jedná se tak o 100% kvalitní výrobek.

12. Nakupování v noci

Náš e-shop Vám nabízí jako jediný na českém a slovenském trhu nakupování v noci za neuvěřitelné ceny, snížené ceny.

13. Soutěže o hodnotné ceny

Pravidelně pořádáme na sociálních sítích soutěže o hodnotné ceny, vouchery, prádlo a elektroniku. Nabízíme nejrůznější slevové akce nebo balíčky za zvýdněné ceny.

14. Od roku 2015 si šijeme vlastní kolekci DMXGEAR 

DMXGEAR už není jen klasickým distributorem značek, ale vytváříme a vyrábíme si vlastní kolekci, kterou šijí české šičky z českých materiálů a dalších komponentů.