DMXGEAR, originální slipy, pánské boxerky a trenýrky s certifikátem

Sami víme, jak je důležité, aby Vám pánské spodní prádlo sedlo. Proto kupujeme jen originální zboží od oficiálních výrobců. Tito výrobci spodního luxusního prádla - zejména pak pánských slipů, boxerek a trenýrek - nám poskytli certifikáty, které nás opravňují prodávat jejich zboží a Vám zaručují pravost a originální prádlo. Některé jsou v češtině, jiné jsme nechali v jejich původní verzi, tedy v angličtině.

ALEXANDER COBB

Pánské boxerky a luxusní slipy ze Skandinávie prostě musíte mít. Nejen, že se skvěle nosí, ale vzhledem k originálnímu kousku budete jedineční. Super design, skvěle padnoucí střih boxerek i slipů a příjemná cena. To je Alexander Cobb.

ANDREW CHRISTIAN

Za posledních pár let nejrychleji rostoucí firma s erotickým pánským spodním prádlem. Andrew Christian se vyznačuje zejména svými střihy, váčkem na prádle, který je velmi výrazný, netypickými modely a rovněž velmi agresivním gay marketingem, který ale po celém světě funguje.

FIT-IN1

Klasický střih slipů, pánské boxerky s krátkou nohavičkou a sexy jockstrapy. Jednoduchý design, většinou i jednobarevné látky s čistými liniemi pruhů a barevné gumy v pase FIT-IN1 je pro každodenní nošení, ale i vhodné na sport.

GARCON MODEL

Luxusní pánské spodní prádlo, což jsou boxerky, slipy a jockstrapy. Značka vsází na kontrasty a hlavně výrazné barvy látek.

MODUS VIVENDI

Luxusní pánské spodní prádlo, které je vyrobené z nejrůznějších materiálů, kombinuje nejrůznější střihy. Prádlo MODUS VIVENDI se vyznačuje klasikou, ale i extravagantními modely.

TIMOTEO

Pánské prádlo vyráběné v Los Angeles a založené v roce 2001 prorazilo na trh svými nezvyklými střihy, barevnými kombinacemi.